Hakkımda

Selamlar, Ben Görkem Köseoğlu Anadolu Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri öğretmenliği 2017 mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi ÖTAG Ar-ge de 1 yıl 7 ay çalıştım. Şuan Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümünde tezli yüksek lisans öğrencisiyim.
Lisede Bilgisayar bölümü okudum. 2010 dan beri bilgisayar ve programlama dillerini öğrenerek bu sektörde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgisayar dünyası sonsuz benim için, bilgisayar alanında yapmış olduğum bütün etkinlik ve projeleri sitede bulabilirsiniz.

İş Hayatı ve Deneyimler

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi ÖTAG (Öğrenme Teknolojileri Ar-Ge) de 1 yıl 7 ay çalıştım.
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde stajer öğretmen olarak çalıştım.
Ondan daha önce ise Pınar su fabrikasında üretimde çalıştım.
daha önceden ise babamla birlikte İnşaatta çalıştım ve fayans, dekarasyon işlerinden de anlarım ve yapabilirim :).

Üniversite hayatımda çeşitli kulüplerde ve projelerde bulundum. bunlardan bazıları Yeşilay kış kampı oldu. Kış kampında Antalya’da sosyal aktivite ve bağımlılıklarla mücadele eğitimleri oldu. Bende 2014 kampında bulundum.  Gençlik merkezlerinde kısa film atölyesinde 1 dönem boyunca kısa film çekimi eğitimi aldım ve burada kadına karşı şiddet ve broşür  gibi toplumsal farkındalık için kısa film çektik aynı zamanda aktif olarak senaryolar yazdık. Daha sonra ise Kızılay kulübü ile donörlük için farkındalık yaratmak amacıyla kısa film çektik.

Adnan Menderes Üniversitesinde düzenlenen akademik bilişimde siber saldırı ve savunma kursuna katıldım orada eğitimlerin sonunda akademik konferanslara katıldım. Anadolu Üniversitesinde Bilgisayar klubü ile İstanbul ve Eskişehirde GDG,WTM gibi etkinliklere katıldım ardından Anadolu üniversitesinde 2016 da Django girls topluluğu ile django eğitim organizatörlüğü yaptım ve bu eğitimin 2. sini Gençlik merkezinde tekrar yaptık. Django eğitimini eylül 2017 de BİLSEM Eskişehirde 1 günlük bir çalıştay yaptık ve burada mentörlük yaptım.